Best Western Arcata Inn

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Best Western Arcata Inn
$$$$

Beschrijving

Het perfecte Best Western Arcata Inn met 3 sterren, dat een zwembad aanbiedt, ligt in een shopping gedeelte van Arcata, vrij dicht bij Redwood woud. De herberg biedt zijn gasten ook wifi in de hele accommodatie.

Locatie

Dit pand bevindt zich op een geweldige locatie dicht bij een zaken gedeelte van Arcata. Het hotel is op 10 minuten rjden van Humboldt State University gelegen. Dit pand is centraal gelegen dicht bij bossen. De Arcata Community Forest relatief dicht bij de locatie is een voordeel voor de gasten van Best Western Arcata Inn.

Kamers

Sommige kamers van dit pand zijn comfortabel en zijn voorzien van breedbandinternet, tapijtvloer en airconditioning. Naast koffie- en theevoorzieningen hebben ze ook wi-fi en een flatscreen televisie om u bezig te houden.

Eten en Drinken

Bij het ontbijt worden ontbijtgranen, koekjes en wafels geserveerd. Kebab Cafe met Midden-Oosterse maaltijden is gesitueerd binnen een korte wandeling van 5 minuten van het volledig gerenoveerde in 2091 hotel.

Zaken en Recreatie

Een aantal recreatieopties zoals een picknickplaats en een zwembad worden er tegen vergoeding aangeboden. Massage en de recreatieve voorzieningen zijn beschikbaar in Best Western Arcata Inn. Gasten kunnen trainen in een gezondheidsclub. Zakenreizigers kunnen gebruik maken van een 24-uurs zakencentrum.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 16:00-23:59
tot 11:00
Voorzieningen
Privé parkeren is mogelijk gratis op locatie.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Ontbijt
Een continentaal ontbijt wordt aangeboden tegen betaalbare prijzen. 
Kinderen en extra bedden
Er zijn geen extra bedden in de kamer.  Er zijn geen ledikanten in de kamer. 
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan op verzoek.
Gebouw
Renovatiejaar:2091
Aantal kamers:61
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Kamer met Rolstoeltoegankelijkheid met een Queen Size Bed
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Groot TweepersoonsbedGroot tweepersoonsbed
Kamer met een Queen Size Bed
  • Max:
    4 personen
  • Bed opties:
    Groot Tweepersoonsbed2 Queen Size BedsGroot tweepersoonsbed
  • Gratis WiFi
  • Roken niet toegestaan

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Gratis parkeren
Bagageopslag
24 uursservices

24-uursreceptie

Eten/ Drinken

Picknickplaats/ Tafels

Zwembad

Overdekt zwembad

Spa en ontspanning

Jacuzzi

Wasserij

Diensten

  • Wasserij

Eten

  • Picknickplaats/ Tafels

Business

  • Zakencentrum

Voor kinderen

  • Kinderbuffet

Faciliteiten voor mindervaliden

  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten

Spa en Recreatie

  • Overdekt zwembad
  • Ligstoelen
  • Barbecuefaciliteiten
  • Jacuzzi

Kamerfaciliteiten

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten

Media

  • Telefoon met directe lijn
  • AM/FM wekker
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Best Western Arcata Inn

💵 Laagste kamerprijs 74 €
📏 Afstand tot het centrum 4.0 km
🗺️ Locatie beoordeling 6.6
✈️ Afstand tot de luchthaven 10.4 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Arcata-Eureka, ACV

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
4827 Valley West Boulevard, Arcata, California, Verenigde Staten, 95521-4693
Kaartweergave
4827 Valley West Boulevard, Arcata, California, Verenigde Staten, 95521-4693
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
1695 Heindon Rd
Ma-le'l Dunes Cooperative Management Area
340 m
Restaurant
Carl's Jr
170 m
Restaurant
Kebab Cafe
210 m
Restaurant
Round Table Pizza
210 m
Restaurant
Subway
210 m
Restaurant
Toni's 24HR Restaurant
1.4 km
Restaurant
Riptide Cafe
500 m

Beoordelingen van Best Western Arcata Inn

8.5 /10
Geweldig
246 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Beoordelingen van onze gastenSchrijf een beoordeling
  • C
    Charles
    Nederland
    Heeft een recensie op 02 jan geschreven
    Perfect
    9.0

    Het bed was echt supercomfortabel en de kamer had handige extra's zoals een kleine koelkast, koffiemaker en föhn. Het personeel was altijd vriendelijk en behulpzaam. Gelukkig waren de kamers modern en echt brandschoon! 👌

  • C
    Christoffel
    Nederland
    Heeft een recensie op 31 dec geschreven
    Heel goed
    7.0

    De locatie was goed, het was slechts een korte wandeling verwijderd van de Arcata Community Forest. 300 meter zijn afstand tot een restaurant:)))

  • A
    Anne
    Nederland
    Heeft een recensie op 30 dec geschreven
    Geweldig
    8.0

    Het zwembad was geweldig, het ontbijt was verbluffend. Onze kamer vonden we geweldig leuk, het was vernieuwd en superschoon en had een kleine frigo, koffie en een haardroger. Een perfecte en prachtige locatie, het kon niet beter: winkelcentra en supermarkten op loopafstand.

  • P
    Peter
    Nederland
    Heeft een recensie op 26 dec geschreven
    Geweldig
    8.4

    De medewerkers hadden een professionele houding en de kamers waren goed onderhouden, ruim en voorzien van handige voorzieningen zoals een haardroger en extra koffie.

  • C
    Claes
    Nederland
    Heeft een recensie op 15 okt geschreven
    Geweldig
    8.6

    Mooie kamers, comfortabel ingericht met jacuzzibad en een uitstekend ontbijt.

  • C
    Cornelis
    Nederland
    Heeft een recensie op 14 okt geschreven
    Heel goed
    7.4

    Onze kamer was erg ruim en rustig. De locatie was goed, heel dicht bij de rand van de stad. Het strand en het uitzicht waren geweldig.

  • J
    Juul
    Nederland
    Heeft een recensie op 03 okt geschreven
    Geweldig
    8.2

    Het personeel hier was erg professioneel en de service was top. Het ontbijt was heerlijk met een variatie aan broodjes, ontbijtgranen, muffins, koekjes en pannenkoeken. Er was genoeg eten, dus je gaat zeker niet met een lege maag naar bed. 🥞

  • P
    Petrus
    Nederland
    Heeft een recensie op 30 jul geschreven
    Goed
    6.6

    Het personeel was erg aardig en behulpzaam. De kamer was comfortabel ingericht. We vonden het geweldig dat er een kleine koelkast, koffiemachine en haardroger aanwezig waren. We kiezen altijd opnieuw voor dit hotel wanneer we in Arcata zijn.

Veelgestelde vragen over Best Western Arcata Inn

Hoe ver is Best Western Arcata Inn hotel van het stadscentrum?
Best Western Arcata Inn hotel is in een shopping gedeelte van Arcata gelegen.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven in de buurt van Best Western Arcata Inn?
Best Western Arcata Inn is 15 minuten rijden (15 km) van de luchthaven Arcata-Eureka gelegen.
Is er een parkeerplaats op locatie van dit hotel in Arcata?
Ja, er is privé parkeergelegenheid beschikbaar ter plekke in dit hotel in Arcata.
Wat zijn de aanbevolen eetgelegenheden tijdens het verblijf in deze perfecte 3-sterren herberg?
Deze perfecte 3-sterren herberg heeft geen restaurants, maar gasten kunnen dineren in Kebab Cafe en McDonald's binnen 5-minuut lopen van de accommodatie.
Hoe laat kan ik het vroegste en het laatste bij Best Western Arcata Inn hotel uitchecken?
U kunt van 11:00 tot en met 11:00 uit Best Western Arcata Inn hotel uitchecken.
Hoeveel kost het om bij Best Western Arcata Inn te logeren?
De prijzen van Best Western Arcata Inn beginnen op $85.
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in Best Western Arcata Inn hotel?
Bij Best Western Arcata Inn hotel kunnen gasten betalen met Mastercard, Visa en American Express en andere betaalwijzen.
Welke voorzieningen worden aangeboden in de kamers van deze perfecte 3-sterren herberg?
Deze perfecte 3-sterren herberg omvat een flatscreen TV met satellietzenders in sommige kamers.
Welke spafaciliteiten biedt Best Western Arcata Inn hotel aan?
Best Western Arcata Inn hotel biedt een bubbelbad, een hottub en een overdekt zwembad aan zijn gasten aan.
Is een zwembad beschikbaar bij deze perfecte 3-sterren herberg?
Ja, u vindt een zwembad ter plaatse bij deze perfecte 3-sterren herberg.

Best Beoordeelde Best Western International Hotels in de buurt van Arcata

Met zijn onberispelijke reputatie en wereldwijde aanwezigheid heeft Best Western International een plekje veroverd in de harten van talloze reizigers. Dit prestigieuze hotelmerk biedt zorgvuldig uitgekozen accommodaties voor budgetbewuste gasten die op zoek zijn naar comfortabele kamers, vriendelijk personeel en smakelijk ontbijt. Bovendien worden gasten beloond met een lucratief loyaliteitsprogramma. Maak kennis met Best Western International en geniet van een onvergetelijk verblijf.

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer